Katka Knechtová má nový pozitívny singel „Motýľ hlavolam“!

Katarína Knechtová má nový pozitívny singel s názvom „Motýľ hlavolam“, ktorý je prvou zverejnenou skladbou z pripravovaného albumu! Hudbu k takmer tanečnej novinke zložila sama hudobníčka, text napísal Martin Fefe Žúži zo skupiny HEX. Novou skladbou chce Katka vyjadriť radosť zo života a zároveň vystúpiť z tieňa baladických piesní. V piesni „Motýľ hlavolam“ speváčka a skladateľka rozoberá tému, že ženy sú pre mužov občas veľké hlavolamy. Inšpiráciu k piesni našla Katka Knechtová v detstve a  stihla k nej nakrútiť aj sexi videoklip. Pozrite si krásny klip spracovaný z pohľadu motýľa, v ktorom sa objaví Katka dokonca vo vani!
Speváčka, skladateľka a textárka Katarína Knechtová má nový singel s názvom „Motýľ hlavolam“. Hudbu k pozitívnej skladbe zložila sama Katka. Text novinky napísal Martin „Fefe“ Žúži zo skupiny HEX. Novou piesňou chce speváčka vyjadriť radosť zo života. Skladba „Motýľ hlavolam“ je o tom, že ženy sú pre mužov občas veľké hlavolamy.
„Text napísal Fefe z Hexu s mojou navigáciou. Mala som nesmiernu chuť spraviť pozitívnu, čiastočne tanečnú pieseň a tak trochu vystúpiť z tieňa baladických piesní. Aby ľudia vedeli, že sa dokážem tešiť zo života. Významovo je singel o tom, že my, ženy, sme pre mužov občas naozaj jeden veľký hlavolam. A o tom, že keď ožívame v noci, dejú sa všelijaké veci.“ Smeje sa Katka Knechtová.

Hlavný motív refrénu popovej skladby „Motýľ hlavolam“ vznikol na základe spomienok z detstva samotnej autorky. Novinku nahrala výnimočná hudobníčka v štúdiu Littlebeat.

„Ústredný popevok sme si pospevovali so sesternicou, keď sme boli malé, to ma inšpirovalo pri tejto skladbe. Budem veľmi šťastná, keď budú mať ľudia pri jej počúvaní rovnaký pocit šťastia. Pesničku produkoval Martin Šrámek a Andrej Hruška zo štúdia Littlebeat. Sú nesmierne šikovní a veľmi sme si sadli, preto s nimi plánujem spolupracovať pri ďalších skladbách. Chcem sa poďakovať aj Randymu z domovského Štúdia 7, ktorý mi umožnil pracovať na speve v domáckych podmienkach.“ Vysvetlila Katarína Knechtová.
K novej piesni stihla úspešná speváčka nakrútiť aj zaujímavý videoklip. Klip k skladbe „Motýľ hlavolam“ má nezvyčajný dej s erotickým podtónom.
„Klip režíroval môj kamarát Jaris, s ktorým som už spolupracovala. Videoklip je v podstate neštandardným mapovaním miest, kde sa ľudia milovali. Zábery sú spracované z pohľadu motýľa. V klipe sa objavím aj ja, raz v posteli a potom vo vani.“ Prezradila Katarína Knechtová.

Skladbu „Motýľ hlavolam“ predstaví Katka Knechtová naživo počas letných festivalov. Navyše nový singel sa objaví aj na pripravovanom albume, ktorý chce speváčka vydať koncom roka. Speváčka, skladateľka a textárka Katarína Knechtová má za sebou veľmi úspešné obdobie. Jej singel „Naveky“ sa stal najhranejšou skladbou z TOP 100 zahraničných a domácich piesní v slovenskom éteri. Hit Kataríny Knechtovej sa dlhodobo držal v prvej „trojke“ najhranejších skladieb na Slovensku. Speváčka ma za sebou vypredané jesenné turné Knechtová & Cigánski Diabli Tour 2014 aj jeho úspešné pokračovanie v roku 2015. Najnovšie  informácie nájdete na www.katarinaknechtova.com a na www.facebook.com/katarinaknechtovaofficial

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *